Jei pamiršote slaptažodį, Jums nebūtina registruotis iš naujo. Tiesiog įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes Jums atsiųsime nuorodą, skirtą atnaujinti slaptažodį.

Prašome atsiminti: Jums atsiųsta nuoroda bus aktyvi 24 val. po laiško gavimo. Praėjus 24 val. Jums reikės paspausti "Pamiršote slaptažodį?" dar kartą, kad pakartotinai gautumėte aktyvią nuorodą.Jeigu turite klausimų, prašome susisiekti su mumis: [email protected] | duomenų apsaugos tvarkoje Copyright © 2000-2024 CareerHarmony, Inc. All rights reserved | Šis tinklapis nenaudoja slapukų, kurie kauptų asmeninę iformaciją
Sutikimai dėl duomenų apsaugos naudojimo
Atsižvelgiant į Bendrą duomenų apsaugos reglamentą 2016/679 (toliau -"BDAR"), aš pareiškiu, kad perskaičiau ir suprantu šio sutikimo turinį. Sutinku, kad mano asmens duomenis (įskaitant ir specialiosios kategorijos asmens duomenis) tvarkys nurodytas juridinis asmuo UAB „Manpower Lit“ ir (arba) jo filialai (toliau – „valdytojas“), laikantis ir atitinkant BDAR duomenų privatumo politiką, ir vadovaujantis visais kitais galiojančiais asmens duomenų apsaugos įstatymais.

BDAR nustato taisykles, susijusias su fizinių asmenų duomenų apsauga tvarkant asmens duomenis ir laisvu asmens duomenų judėjimu. Šios taisyklės saugo fizinių asmenų pagrindines teises ir laisves, ypač jų teisę į asmens duomenų apsaugą. Jūsų asmens duomenys renkami, apdorojami ir perduodami tik tiek, kiek jie atitinka žemiau išvardintus tikslus, pagrįstus sąžiningumo, teisėtumo ir skaidrumo principais, bei duomenų apsaugos tvarką.
Būtina sutikti su Bendro bei Teisinio sutikimų sąlygomis, kad galėtumėte išsaugoti savo duomenis mūsų duombazėje
Bendras
Atsižvelgiant į mano asmens duomenų tvarkymą šiais tikslais: siekiant suteikti nuolatinį, laikiną ar terminuotą darbą ir karjeros galimybes; siekiant pateikti pasiūlymus dėl naujų turimų pozicijų; siekiant įvertinti (taip pat ir automatizuotomis priemonėmis) mano asmeninius ir profesinius įgūdžius tam, kad būtų pasiūlyti individualūs vystymosi ir karjeros planai; ir siekiant dalyvauti vertinimo ir mokymo programose (kaip išsamiau aprašyta duomenų apsaugos tvarkoje).
Rinkodarai
Atsižvelgiant į mano asmens duomenų tvarkymą rinkodaros tikslais, įskaitant interaktyvųjį ryšį, rinkos tyrimus ir statistinius tyrimus, vykdomus elektroniniu paštu, SMS ir MMS (kaip išsamiau nurodyta duomenų apsaugos tvarkoje).
Specialios kategorijos duomenys
Atsižvelgiant į mano specialios kategorijos duomenų tvarkymą tik tuo atveju, jei tai yra griežtai būtina ir tiksliau aprašyta duomenų apsaugos tvarkoje.
Teisinis sutikimas
Gerai Atšaukti
Jūs nesutinkate su šiais išvardintais sutikimais:
[consent type], [consent type]
Be šių sutikimų Jūs negalėsite tęsti registracijos.

Prašome atkreipti dėmesį, kad atrankų konsultantas,-ė gali ištrinti Jūsų profilį.

Ar atšaukti sutikimą,-us?
Nesutikti Atšaukti